روش های مختلف لوله بازکنی ستارخان:

لوله بازکنی ستارخان بااستفاده از دستگاه تراکم هوا و ژنراتور حرفه ای

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه تراکم هوا و مشاهده بازشدن لوله از این روش های لوله بازکنی ستارخان می توان استفاده کرد:

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه تراکم هوا: دستگاه تراکم هوا دارای مخزنی است که درون آن با تلمبه زدن هوا ذخیره می شود این دستگاه دارای درجه ای برای نمایش میزان هوای دخیره شده دارد. با مراقبت دقیق و امن دستگاه به نحوی که ریسک پس زدن و بروز حادثه ای وجود نداشته باشد، اهرم دستگاه را می کشیم که به دنبال آن عمل پمپ کردن صدای شدیدی تولید می کنید و صورت می گیرد و لوله به دنبال آن فورا باز می شود.

لوله بازکنی ستارخان با دستگاه تراکم هوا : در بعضی از مواقع امکان این وجود دارد که چند بار لازم باشد عمل کمپرس هوا را با این دستگاه انجام دهید تا گرفتگی لوله برطرف شود.

تست مفید بودن لوله بازکنی ستارخان : برای اینکه امتحان کنید که لوله باز شده است یا نه بهتر است آب را به داخل لوله ها باز کنید و سرعت کشش را مشاهده کنید، سرعت کشش بالا نشان از رفع گرفتگی لوله در ستارخان دارد.

لوله بازکنی ستارخان با فنرزنی:

لوله بازکنی ستارخان با فنرزنی: اگر روش های بالا جواب نداد یا امکان آن وجود نداشت می توانید روش لوله بازکنی ستارخان با فنر زنی را انجام دهید. اگرفاصله بین مکان گرفتگی لوله درستارخان با شتر گلوی زیاد باشد برای انجام عمل لوله بازکنی ستارخان با فنر زنی باید از دستگاه مخصوصی استفاده کرد. این دستگاه باید به یک منبع برق متصل باشد.

روش فنر زنی برای لوله بازکنی ستارخان

راس این فنر حدود ۰٫۱ متر و مستقیم می باشد و جنس آن از ماده ای مقاوم انتخاب شده است. بخش اول پیچهای مخروطی در فنر باعث می شوند که اشیاء مختلف در لوله به جلو سر داده شوند.

در هنگام انجام عمل فنر زنی در لوله بازکنی ستارخان باید چند عامل را در نظر بگیرید:

نحوه عمل این دستگاه در لوله بازکنی ستارخان به ایجاد صدای وزوز مانندی و با چرخش فنر و بازکردن آن به سمت جلو برای رفع گرفتگی است.
برای تست اینکه رفع گرفتگی لوله درستارخان با موفقیت همراه بوده است باید جریان آب را با فشار شدید باز کنید و کشش آن سریع باشد.
امروزه برای لوله بازکنی ستارخان از دستگاه های مدرنی استفاده می شود که به اشکال و فرم های مختلف وجود دارند.

چند نمونه از دستگاه های لوله بازکنی ستارخان را در زیر مشاهده می کنید

دستگاه لوله بازکنی ستارخان نیمه اتوماتیک

دستگاه لوله بازکنی ستارخان نیمه اتوماتیک

دستگاه لوله بازکنی ستارخان تمام اتوماتیک

دستگاه لوله بازکنی ستارخان تمام اتوماتیک

خدمات شرکت شامل موارد زیر می باشد :

لوله بازکنی تضمینی و بدون بازگشت در مناطق اجرا شده در ستارخان
لوله بازکنی توالت ستارخان ، لوله بازکنی آشپزخانه درستارخان و لوله بازکنی حمام درستارخان
رفع گرفتگی لوله پشت بام درستارخان، لوله لباسشویی و لوله فاضلاب شهری درستارخان
بازکردن لوله های سیمانی درستارخان، لوله های چدنی، لوله های پلیکا،لوله های مسی،لوله های پلیتن با فنر لوله بازکنی در ستارخان

شماره های تماس:

09128929799

22534022

88763913

44603417

22643890