روش های مختلف لوله بازکنی نیاوران:

لوله بازکنی نیاوران بااستفاده از دستگاه تراکم هوا و ژنراتور حرفه ای

لوله بازکنی نیاوران با دستگاه تراکم هوا و مشاهده بازشدن لوله از این روش های لوله بازکنی نیاوران می توان استفاده کرد:

لوله بازکنی نیاوران با دستگاه تراکم هوا: دستگاه تراکم هوا دارای مخزنی است که درون آن با تلمبه زدن هوا ذخیره می شود این دستگاه دارای درجه ای برای نمایش میزان هوای دخیره شده دارد. با مراقبت دقیق و امن دستگاه به نحوی که ریسک پس زدن و بروز حادثه ای وجود نداشته باشد، اهرم دستگاه را می کشیم که به دنبال آن عمل پمپ کردن صدای شدیدی تولید می کنید و صورت می گیرد و لوله به دنبال آن فورا باز می شود.

لوله بازکنی نیاوران با دستگاه تراکم هوا : در بعضی از مواقع امکان این وجود دارد که چند بار لازم باشد عمل کمپرس هوا را با این دستگاه انجام دهید تا گرفتگی لوله برطرف شود.

تست مفید بودن لوله بازکنی نیاوران : برای اینکه امتحان کنید که لوله باز شده است یا نه بهتر است آب را به داخل لوله ها باز کنید و سرعت کشش را مشاهده کنید، سرعت کشش بالا نشان از رفع گرفتگی لوله در نیاوران دارد.

لوله بازکنی نیاوران با فنرزنی:

لوله بازکنی نیاوران با فنرزنی: اگر روش های بالا جواب نداد یا امکان آن وجود نداشت می توانید روش لوله بازکنی نیاوران با فنر زنی را انجام دهید. اگرفاصله بین مکان گرفتگی لوله درنیاوران با شتر گلوی زیاد باشد برای انجام عمل لوله بازکنی نیاوران با فنر زنی باید از دستگاه مخصوصی استفاده کرد. این دستگاه باید به یک منبع برق متصل باشد.

روش فنر زنی برای لوله بازکنی نیاوران

راس این فنر حدود ۰٫۱ متر و مستقیم می باشد و جنس آن از ماده ای مقاوم انتخاب شده است. بخش اول پیچهای مخروطی در فنر باعث می شوند که اشیاء مختلف در لوله به جلو سر داده شوند.

در هنگام انجام عمل فنر زنی در لوله بازکنی نیاوران باید چند عامل را در نظر بگیرید:

نحوه عمل این دستگاه در لوله بازکنی نیاوران به ایجاد صدای وزوز مانندی و با چرخش فنر و بازکردن آن به سمت جلو برای رفع گرفتگی است.
برای تست اینکه رفع گرفتگی لوله درنیاوران با موفقیت همراه بوده است باید جریان آب را با فشار شدید باز کنید و کشش آن سریع باشد.
امروزه برای لوله بازکنی نیاوران از دستگاه های مدرنی استفاده می شود که به اشکال و فرم های مختلف وجود دارند.

چند نمونه از دستگاه های لوله بازکنی نیاوران را در زیر مشاهده می کنید

دستگاه لوله بازکنی نیاوران نیمه اتوماتیک

دستگاه لوله بازکنی نیاوران نیمه اتوماتیک

دستگاه لوله بازکنی نیاوران تمام اتوماتیک

دستگاه لوله بازکنی نیاوران تمام اتوماتیک

خدمات شرکت شامل موارد زیر می باشد :

لوله بازکنی تضمینی و بدون بازگشت در مناطق اجرا شده در نیاوران
لوله بازکنی توالت نیاوران ، لوله بازکنی آشپزخانه درنیاوران و لوله بازکنی حمام درنیاوران
رفع گرفتگی لوله پشت بام درنیاوران، لوله لباسشویی و لوله فاضلاب شهری درنیاوران
بازکردن لوله های سیمانی درنیاوران، لوله های چدنی، لوله های پلیکا،لوله های مسی،لوله های پلیتن با فنر لوله بازکنی در نیاوران

شماره های تماس:

09128929799

22534022

88763913

44603417

22643890